Category: İstanbul İnternet Hizmetleri

Komple Ev Tadilatı ve Şehir Mimari Tasarım

T adilat kelime anlamı olarak değişiklikler, değiştirmeler anlamına gelir. İnşaat için de kullanılan bir terim olan tadilatın içerisine belli başlı konular girer. Bunlardan birisi de komple ev tadilatıdır.

Ev tadilatlarında özel çalışan bireyler olduğu gibi tüzel çalışan yüklenici firmalar da mevcuttur. İşini en iyi şekilde yapan hatta en iyisini yapan bu firmalardan birisi de Şehir Mimari Tasarım İnşaat Turizm Otomotiv Gayrimenkul ve Lojistik Sanayi Ticaret Ltd. Şti. dir. Firmanın yaptığı işlerden biri olan ev tadilatı adı altında komple ev tadilatı yapılmakta ve firma İstanbul’un bütün ilçelerine bu hizmeti götürmektedir. Ev tadilatında; boya badana, tesisat tamiri, kapı pencere ve dolaplar, zemin kaplamaları, ısı ve su yalıtımı gibi aklınıza gelebilecek tamir, onarım, yenileme ile ilgili bütün işler firmanın sorumluluğu altındadır.

Profesyonel anlamda tadilat hizmetleri vermekteyiz.

Yapılan tadilatlara birkaç örnek verecek olursak; boya badanada duvar ve tavanlar doğru boya ve fırçalar kullanılarak badana ile astarlanıp boyaya hazır hale getirilir. Sonra müşterinin istediği renkte boya ile son rötuşlar yapılıp kullanıma hazır hale getirilir. Tesisat tamirinde kapama-açma ve denetim materyallerinde ortaya çıkabilecek aksama aksaklık ve bozulma, kapama-açma ve denetim materyallerinde montaj ve imalat problemleri, uzun süre veya yanlış kullanma sonucu oluşan sıkıntılar firma tarafından tek tek çözülür. Kapı pencere ve dolaplar duruma göre sökülüp yenileriyle değiştirilir ya da müşterinin isteğine bağlı olarak temizlenip boyadan geçirilir. Parke ve fayans zemin kaplamalarında yine müşterinin isteğine bağlı olarak en kaliteli ürünler tercih edilir. Isı yalıtımında; evlerin dış cephe duvarı, tabanı, çatı ve cam gibi alanlarında ısı kaybını önleme işlemleri yapılıp su yalıtımında ise yapıların servis sürelerini uzatmak, aşınma veya sızmalara karşı dayanaklı hale getirmek için kimyasallar yardımıyla tamir ve tadilat yapılmış olur.

Komple ev tadilatı, yediden yetmiş yediye her insanın evinde görmek istediği konforun başlangıç ve bitiş seviyesinde alınan büyük yolların sonucudur. Ev tadilatında da tabiri caizse bir hiyerarşik düzen vardır. Ve bu düzeni sağlayan tek firma, adı yukarıda geçen firmadır.

Firmamızın yaptığı diğer tadilat işleri

Firmamızın ev tadilatının haricinde aşağıda yazılı olan iş ve yaşam alanlarında da profesyonel anlamda tadilat hizmetleri bulunmaktadır.

  1. Villa tadilatı
  2. Otel tadilatı
  3. Mağaza tadilatı
  4. Ofis tadilatı
  5. Hastane tadilatı
dekorasyon hizmetleri
Bizimle tadilat işlerinizde gözünüz arkada kalmasın

Firmamız, tadilat işlerinde son derece tecrübeli personelleri ile hizmet vermektedir. Bu cihetten bizimle çalışmanız durumunda işleriniz zamanında ve istediğiniz şekilde yapılacağını garanti etmekteyiz.

Baş+arı: “Baş” olmak için “arı” gibi çalışmak gerekir.

Ben Sweetland