Kurumsal

İstanbul İnternet Hizmetleri, adındanda anlaşılmak üzere internet hizmetleri başlığı adı altında sektörde pek çok konuda hizmet vermektedir. İstanbul İnternet Hizmetleri, özellikle kendine has özgün tasarımlarının yanı sıra, "Google Seo" çalışmaları alanında da yapmış olduğu başarılar ile dikkatleri üzerine çekmiştir. Türkiye'nin bir çok ilinde ve değişik sektörlerde yapmış olduğu başarılı Google optimizasyon çalışmaları ile ülke genelinde hizmet vermeye devam eden firmamız, "mutlu müşteri" sloganı ile yoluna devam etmektedir. Her şeyden önce, müşterilerinin isteklerini çok iyi analiz eden firmamız, doğru, stratejik ve planlı çalışmaları sayesinde, hizmet verdiği firmalara mümkün olduğu kadar kısa süre içerisinde hedeflenen noktaya ulaşmaları için çözümler sunmaktadır.
"Tercih ediliyorsak, farkımız var demektir."

Vizyonumuz

İstanbul İnternet Hizmetleri, doğru zamanda, doğru yerde, doğru çalışmalar ile aynı zamanda hedefe varan hizmetleri ile müşterilerinin gülen yüzü olmayı vizyon kabul ederek, "mutlu müşteri" sloganı ile yoluna devam etmektedir.

Misyonumuz

Firmamız, sadece internet web site yapmayı asla iş olarak kabul etmemektedir. Yapılan web sitesinin kesinlikle ulusal normlarda olması, özgün olması, aynı zamanda da doğal aramalarla arama motorlarında çıkması için çalışmalar yürütmektedir. Bu bağlamda elde edilen kalıcı başarılar firmamızın misyonunu da oluşturmaktadır.

Ekibimiz

İstanbul İnternet Hizmetleri'nde konusunda uzman, profesyonel tasarımcılar, özgün makale yazarları, yazılım mühendisleri, ve seo danışmanları ile çalışmalarını yürütmektedir.

Web Tasarım

Profesyonel Tasarımcılar

Tüm web tasarım işleri, profesyonel tasarımcılar ile tasarlanır.

Web Yazılım

Uzman Yazılım Mühendisleri

Tüm yazılım işleri, uzman yazılımcılar ile özel olarak yazılır.

Google Seo

Tecrübeli Seo Danışmanları

Tüm seo çalışmaları, tecrübeli seo danışmanları ile yapılır.