SEO ÇALIŞMASI

Web seo, aslında o kadar emek isteyen bir iş ki, çoğumuz bunun farkında bile değiliz, ayrıca çoğumuzda o kadar yanlış bilgilere sahibiz ki gülümsememek elde değil. Takdir edilir ki her şeyin ilk başlangıcında rekabet pek fazla değildir. Ama işler ve çalışmalar oturdukça, firma sayıları arttıkça ve arz talepler çoğaldıkça, maalesef artık hiç bir şey eskisi gibi olmayacaktır. Haliyle bu durum da, artık tekdüzenin sona ermiş olduğunu, rekabetçi bir ortamın oluşmuş ve artık bitmeyen bir yarışın başlamış olduğunu göstermektedir. 

Aynen öyleyse, yukarıda bahsi geçen durumunda günlük hayatımızın her noktasında üç aşağı beş yukarı benzerlik göstermesi de gayet doğaldır. Yani biz şu anda, hemen hemen her sektöre sirayet etmiş bir durumdan bahsetmiş bulunmaktayız. Rekabetçi ortam.   

Rekabetçi ortam, aynı zamanda da Google arama motorunun temel taşını oluşturmuştur. Ve Google, her sektörde ve her gün çoğalan internet sitelerini bir nevi başarı durumuna göre yarıştırmaktadır. Ancak bu durum her dönem ve her zaman farklılıklar gösterebilmektedir. Yani yarışın şartları ve kriterler her zaman değişmektedir. İşte sadece bu durum bile bu işin zorluğunu göstermek için yeterli bir sebeptir. Çünkü web seo ile uğraşan herkes her gün sektörü ve teknolojiyi ve de Google arama motorunu takip etmek zorundadır. Yeni çıkan her şeyi almak, sindirmek ve uygulamak zorundadır. Kısaca ve net bir tabirle web seo başlı başına bir iştir.

Bu açıklamaları yaptıktan sonra ve ne ile uğraş verdiğimizi ifade ettikten sonra web seo konusunda tercih yapma hakkı siz değerli müşterilerimize düşmektedir. Web seo konusunda Türkiye geneli, referanslarımızla seo işlerinize İstanbul İnternet Hizmetleri olarak talibiz. Web seo çalışmalarımızı sadece bir kerelik değil devamlı olaraktan yapmaktayız. Zira bu konuda firmalar hataya düşmekte bir kere web seo yapılınca işin bittiğini ve sürekli Google'da üst sıralarda çıkacaklarını düşünmektedirler. Ama işin aslı aslında öyle değil, çünkü hiç bir kimse artık boş durmuyor, eskiden bu yarışta 3-5 firma varken artık bu yarışta 3.000-5.000 firma var. İleride kimbilir belki bu sayı daha da artacaktır.

 

web seo