Playstation Tamiri

Playstation Tamiri

Sanal oyun dünyasında 90’lı yıllarda büyük çığır açmış ve her geçen gün gelişen yapısıyla her yaşta insanın ilgisini çeken playstation konsolları üstün teknolojiyi de evlerimizin rahatlığında yaşamamızı sağlamıştır. Aksiyon, strateji, zekâ, macera ve yarış oyunlarının yanı sıra film seyretme ve müzik dinleme özelliklerinin de bulunduğu konsollar, internet bağlantısı ve oynanan oyunu çok kişiyle paylaşabilme fırsatı da vermektedir.


Görüntü ve güç kabloları, kumanda kolu (joystick) ve hafıza kartı (memorycard) aksesuarlarından oluşan ve bir televizyon ekranına bağlanarak çalıştırılan playstation konsolları her mekanik araç gibi zaman zaman hata verebilmekte, aksamlarında sorun yaşanabilmektedir. Sistem açılmama, ekranda görüntü kaybı ve görüntü bozukluğu, ses kaybı, ağ bağlantısı hatası, kırmızı, mavi ve sarı ışık hataları gibi donanımsal ve yazılımsal sorunlar kullanıcılara sıkıntılı anlar yaşatabilmektedir. Bu durumda yapılabilecek en doğru hareket yetkili ve uzman servislere başvurmak olacaktır. Bu konu özellikle uzmanlık istemektedir. Bilgisi ve yetkisi olmayan firma ve kişiler konsollara kalıcı ve geri dönüşü olmayan zarar verebilir ve oldukça yüklü miktarda para kaybına da uğramanıza neden olabilmektedir.


Playstation tamiri olan firmamız, uzman ve yetkin kadrosu, yıllara dayanan deneyimi, gelişen teknolojiye paralellikte kendisini her zaman yenileyerek tüm sorunlara cevap verebilmesi ile konsollarınız için güvenilir bir servis ve bakım hizmeti vermektedir. % 100 garantili işçiliğimizin yanı sıra kaliteli yedek parça ve aksesuar temininde de konsol kullanıcılarına yardımcı olmaktayız. Binlerce lira ödeyerek sahip olduğunuz playstation konsollarınızı deneyimsiz ellere değil, bu konuda birçok başarılı bakım ve tamir işine imza atmış firmamıza gönül rahatlığıyla teslim ederek daha uzun süre sorunsuzca kullanabilirsiniz.


Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Yazın