Erzurum Yol Yardım

Erzurum Yol Yardım

Erzurum Yol Yardım, çok ciddi kış aylarının yaşandığı ve soğuk iklim koşullarının hüküm sürdüğü Erzurum ve ilçelerinde, 7/24 kesintisiz olaraktan yol yardım, oto kurtarma, araç kurtarma ve oto çekici hizmetlerini, konusunda uzman profesyonel kadrosu ve son teknolojik kurtarıcı araç parkuruyla birlikte vermektedir. Erzurum Yol Yardım firmamız, tüm yol yardım hizmetlerinde ekonomik fiyat politikası ile siz değerli müşterilerine hizmet vermektedir. Firmamız bölgede 365 gün 24 saat esasına göre faaliyet göstermektedir. 

Her tür araç kategorisine ve konseptine uygun kurtarıcı araçlarımızla hizmet verirken, sıfır risk toleransı ve maksimum güvenlik kriterine göre hareket etmekteyiz. Araçlarınızın hiç bir şekilde zarar görmeden tüm kurtarma yada istenilen yere intikal işini pür dikkat ederek yerine getirmekteyiz. Müşterilerimizin, yolda kalmış araçlarından ötürü gergin olan ve gülmeyen yüzlerinin, vermiş olduğumuz kurtarıcı hizmetleriyle bir nebze dahi olsa yumuşamasını görmek ve hafif de olsa gülümsemelerine şahit olmak bizim en büyük mutluluğumuzdur. Zira müşterilerimizin memnuniyeti bizim de memnuniyetimizdir.

Erzurum ve çevresinde iken istemeden herhangi bir sebepten ötürü yolda kalırsanız lütfen iletişim numaralarımızdan bizi arayınız. Günün hangi saati olursa olsun, kurtarıcı ekibimiz, kurtarma araçları ile derhal sizlere yardım edecektir. Erzurum Yol Yardım her zaman yardımcınızdır.


Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Yazın