Beyoğlu Sepetli Vinç

Beyoğlu Sepetli Vinç


Beyoğlu Sepetli Vinç

Vinçler uygarlık boyunca en faydalı buluşlardan bir tanesi olarak yerini korumaktadır. Zaman içerisinde yapıların inşasına dair teknoloji geliştikçe doğru orantılı olarak da vinç teknolojisi ve türleri de gelişme göstermiştir. Ağır sanayi, inşaat sektörü gibi alanlarda lider çeşitlerden olan kule vinç ve monoray vinçlere göre kullanım açısından daha genel çözüm odağı olan vinç türleri de piyasada yerini almaktadır. Özellikle son zamanlarda bu türler arasında en çok rağbet gören vinç çeşidi sepetli vinçlerdir. Yüksek katlı binalarda insan yordamıyla ulaşılması imkansız olan alanlara çalışanların güvenle nakliye edilmesine vesile olan sepetli vinçlerin Beyoğlu ilçemizde kiralama ve diğer yan hizmetlerini Beyoğlu sepetli vinç firması sağlamaktadır.

Sepetli vinçler, kamyon üzerine hidrolik bir sistem vasıtasıyla çalışan yine üzerinde monte edilmiş olan  ve bom adı verilen mekanik kol ünitesi sayesinde sepet üzerinde yük ve insan taşıması yapılan bir araçtır. Böylesi yük ve insan taşımak için dizayn edilen ağır bir iş makinesi olan sepetli vinçler aynı zamanda oldukça güvenli bir çalışma imkanı sağlayan çeşitler arasında yer almaktadır. Bu nedenle çok tercih edilen de bir vinç türüdür. Hızlı çözümlere olanak sağlana sepetli vinçler arzu edilen veya talep gören uzunluklarına göre de farklı çeşitlere sahiptir. 20 metreden başlayarak 30, 43, 54, 60, 67, 70 ve 84 metreye kadar varan en az 8 çeşidi mevcuttur. Sadece kent içindeki tabela ve elektrik direklerinin tamiriyle sınırlı kalmayan bu vinçleri film yapım ekiplerinin çekimler sırasında yüksek açılardan gerçekleştirilecek hareketli çekimlerde de kullandığı sıkılıkla karışılaşılmaktadır. Beyoğlu sepetli vinç olarak sizlere bu çeşitlerimizi maliyet açısından cebinizden çıkabilecek en uygun fiyat koşulları arasında teklifler sunmaktayız.

Sadece ürün bazında hizmet vermeyen Beyoğlu sepetli vinç aynı zamanda müşterilerine, vincin kullanıma yönelik olarak da yetkin operatörlerin teminini de sağlamaktadır. Bu vinç türünün kullanımı konusunda uzman operatörleri bünyesinde bulunduran firmamız çalışanların sertifikalı olmasına da ayrı özen göstermektedir. Zira bu vincin kullanımı hem eğitim hem de akabinde belli bir tecrübe gerektiren bir bütünsel sistemdir. Bunun yanında vincin kullanımı esnasında ya da sonradan baş gösterebilecek arızalar ile karşılaşıldığında tam teşeküllü bir servis hizmetini de firmamız tarafında siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. 


Yorumlar

Bu içerik için henüz yorum yapılmamış

Bir Yorum Yazın