Blog

07
Eyl

2020 Asansör Bakımı

Asansör bakımı, kulağa rutin bir iş gibi gelse de, işin aslı aslında göründüğü yada algılandığı gibi değildir. Çünkü asansörler insan ve yük taşır, yani can ve mal. 2 önemli kriter. Dünya'da insan canı kadar kıymetli belki ikinci bir kriter gösteremeyiz, lakin malı da, insan canından sonra gelen kri..

Devamını Oku...
04
Ağu

2020 Asansör Tamiri

Asansör tamiri denilince İstanbul'da ilk akla gelen firma, Fimak Asansör Tic. A.Ş.'dir. Zira Fimak Asansör; son yıllarda sektörde adından sıkça bahsettirmeyi başarmış bir firmadır. Kaliteli malzeme, uygun fiyat ve 1.sınıf işçilik ile faaliyetlerini sürdüren Fimak Asansör, "mutlu müşteri" sloganı ile..

Devamını Oku...
20
Şub

2020 Beyoğlu Sepetli Vinç

Beyoğlu Sepetli Vinç Vinçler uygarlık boyunca en faydalı buluşlardan bir tanesi olarak yerini korumaktadır. Zaman içerisinde yapıların inşasına dair teknoloji geliştikçe doğru orantılı olarak da vinç teknolojisi ve türleri de gelişme göstermiştir. Ağır sanayi, inşaat sektörü gibi alanlarda lider çe..

Devamını Oku...
05
Eyl

2018 Erzurum Yol Yardım

Erzurum Yol Yardım, çok ciddi kış aylarının yaşandığı ve soğuk iklim koşullarının hüküm sürdüğü Erzurum ve ilçelerinde, 7/24 kesintisiz olaraktan yol yardım, oto kurtarma, araç kurtarma ve oto çekici hizmetlerini, konusunda uzman profesyonel kadrosu ve son teknolojik kurtarıcı araç parkuruyla birlik..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Playstation Tamiri

Sanal oyun dünyasında 90’lı yıllarda büyük çığır açmış ve her geçen gün gelişen yapısıyla her yaşta insanın ilgisini çeken playstation konsolları üstün teknolojiyi de evlerimizin rahatlığında yaşamamızı sağlamıştır. Aksiyon, strateji, zekâ, macera ve yarış oyunlarının yanı sıra film seyr..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Samsung Yetkili Servisi

Samsung Yetkili Servisi denince akla gelen ilk firma olan Yapanel Elektronik, İstanbul Bahçelievler'de bulunan Samsung Yetkili Servis atölyesi ile tüm İstanbul geneline hizmet vermektedir. Her türlü televizyonun marka yada modeli ne olursa olsun tamir hizmetlerini veren Yapanel Elektronik, bu konuda..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Antalya Yol Yardım

Yol yardım, sektörel olarak vazgeçilmez sektörlerin başında gelmektedir. Çünkü yaşadığımız dünyada artık araçsız, arabasız bir hayat düşünmemiz söz konusu değidir. Neredeyse ekmek gibi, su gibi yada hava gibi kullandığımız araçlarımız artık hayatımızın gerçekten olmazsa olmazları arasına girmiştir. ..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Ankara Hurda ve Geridönüşüm

Geridönüşüm ve hurdacılık, ülke, firma ve birey üçgeninde ciddi katklar sağlayan bir sektördür. Zira dünya genelinde hergün hatta her saat yüzbinlerce küçük araç-gereç, çeşitli maddeler, eşyalar, makinalar, araçlar vb gibi aklınıza gelebilecek her türlü eşya çöpe yani hurdaya çıkmaktadır. İşte bu hu..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Cihanbeyli Oto Kurtarma

Cihanbeyli Oto Kurtarma denince Konya Cihanbeyli'de ilk akla gelen firma, Cihanbeyli Oto Kurtarma Hizmetleri'dir. Firmamız, Konya ve yöresinde yolda kalmış araçlarınızın kurtarma ve çekim işlerini profesyonel kadrosu ile ifa etmektedir. Her ne sebepten olursa olsun, yaz yada kış, gündüz yada gece yo..

Devamını Oku...
02
Oca

2018 Kuyumcu Vitrin Dekorasyonu

Çağımızda günden güne gelişim ve modernizasyon gösteren altın, gümüş, pırlanta vb. ziynet eşyaları takı ve aksesuarları kendi görsel güzellik ve özellikler taşımaktadır. Bu bakımdan bu ürünlerin sergilenmesi de üretimi ve tasarımı kadar önem taşımaktadır. Ürünün özelliklerine göre tanıtımı ve görsel..

Devamını Oku...